Undergroundový kabaret už dnes večer

22. 1. 2021

Jak už jste určitě zaznamenali, každý měsíc se vám z Arény hlásíme živě s novým inscenovaným čtením.

 

Leden věnujeme ruskému undergroundovému básníkovi Igoru Cholinovi, kterému u nás vyšla jediná sbírka Nikdo z nás nezná Cholina, na které se překladatelsky podílel i náš dramaturg Tomáš Vůjtek. Charakteristickými rysy Cholinových básní je ironie, černý humor, a fakt, že nic a nikoho nešetří, a to včetně sebe sama. Řada z nich připomíná až říkanky a jejich autor se rozhodně neštítí práce s expresivním jazykem, což dokazuje např. série básní nazvaná Hovna.

 

Abyste si udělali představu, co vás již dnes večer čeká v našem undergroundovém kabaretu nazvaném Cholinova chovna, můžete se podívat na video ze zkoušky.

 

Cholinova chovna vysíláme živě od 18.30 hodin na facebooku Komorní scény Aréna. Pokud sami uživatelský účet na facebooku nemáte, ničemu to nevadí, náš živý stream můžete sledovat i tak. A pokud náš přenos nestihnete živě, můžete svůj rest dohnat i později: po skončení vysílání zůstane na tomto odkazu přístupný jeho záznam.

8.4.2021
Čtvrtek je takový malý pátek, a to znamená ideální příležitost pro menší domácí večírek! Těm z vás, kdo ještě neviděli náš undergroundový kabaret Cholinova chovna, ale i těm, kdo už ho viděli, doporučujeme zabrousit na nás YouTube kanál. Záznam Cholina,...
883
Cholinova chovna
20.1.2021
Nikdo z vás nezná CholinaA není o co státJe to hnusná čubkaA kurva na kvadrát   Opět se vám z Arény hlásíme živě, abychom do vašich sněhem zasypaných domovů vdýchli trochu krásy a něhy, k čemuž jsme si na pomoc přizvali u nás (téměř) neznámého ruského básníka...
862
Cholinova chovna
Undergroundový kabaret už dnes večer