Program

1
2So
3Ne
4Po
5Út
Henrik Ibsen/David Šiktanc
11:00 - 13:25
D2
6St
7Čt
13:00 - 20:30
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:05
Mimo předplatitelskou skupinu
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:05
Mimo předplatitelskou skupinu
8
9So
10Ne
Nikolaj Koljada/Janka Ryšánek Schmiedtová
18:30 - 19:35
Mimo předplatitelskou skupinu
11Po
12Út
Urs Widmer/Grzegorz Kempinsky
18:30 - 20:50
Mimo předplatitelskou skupinu
13St
14Čt
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
18:30 - 21:05
Mimo předplatitelskou skupinu
15
16So
17Ne
Henrik Ibsen/David Šiktanc
13:00 - 15:25
zájezdové představení - 22. ročník mezinárodního divadelního festivalu Divadlo Plzeň
18Po
19Út
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:05
Mimo předplatitelskou skupinu
20St
21Čt
Ladislav Klíma/Ivan Krejčí
18:00 - 21:15
zájezdové představení - Kulturní dům Kopřivnice
22
23So
24Ne
25Po
William Shakespeare/Ivan Krejčí
18:30 - 21:10
Mimo předplatitelskou skupinu
26Út
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
18:30 - 21:05
Mimo předplatitelskou skupinu
27St
Nikolaj Koljada/Janka Ryšánek Schmiedtová
18:30 - 19:35
Mimo předplatitelskou skupinu
1Ne
2Po
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
18:30 - 21:10
Mimo předplatitelskou skupinu
3Út
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
10:00 - 12:40
Pro školy
4St
Henrik Ibsen/David Šiktanc
18:30 - 20:55
Mimo předplatitelskou skupinu
5Čt
Ladislav Klíma/Ivan Krejčí
18:30 - 21:45
Mimo předplatitelskou skupinu
6
William Shakespeare/Ivan Krejčí
18:30 - 21:10
Mimo předplatitelskou skupinu
7So
8Ne
9Po
10Út
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
10:00 - 12:05
Pro školy
11St
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
18:30 - 20:35
Sst
12Čt
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:05
Mimo předplatitelskou skupinu
13
Nikolaj Koljada/Janka Ryšánek Schmiedtová
18:30 - 19:35
Mimo předplatitelskou skupinu
14So
15Ne
16Po
17Út
18St
19Čt
20
21So
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:30
PREMIÉRA
22Ne
23Po
24Út
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:30
Mimo předplatitelskou skupinu
25St
Urs Widmer/Grzegorz Kempinsky
18:30 - 20:50
Zadané představení
26Čt
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
18:30 - 20:50
BČt
27
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:30
BPá
28So
29Ne
30Po
31Út
Nikolaj Vasiljevič Gogol/Ivan Krejčí
18:30 - 20:15
Mimo předplatitelskou skupinu
1St
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
18:30 - 20:55
Sst
2Čt
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
11:00 - 13:30
D2
3
4So
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
19:30 - 22:10
festivalové představení - Festival ostravských divadel OSTRAVA V PRAZE - Divadlo La Fabrika
5Ne
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
19:30 - 21:55
festivalové představení - Festival ostravských divadel OSTRAVA V PRAZE - Divadlo La Fabrika
6Po
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
19:30 - 21:35
festivalové představení - Festival ostravských divadel OSTRAVA V PRAZE - Divadlo La Fabrika
7Út
8St
Urs Widmer/Grzegorz Kempinsky
18:30 - 20:50
Zadané představení
9Čt
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
19:00 - 20:35
festivalové představení -16.ročník festivalu divadel Moravy a Slezska - Český Těšín
10
Henrik Ibsen/David Šiktanc
18:30 - 20:55
APá
11So
12Ne
13Po
Nikolaj Koljada/Janka Ryšánek Schmiedtová
18:30 - 19:35
Zadané představení
14Út
Nikolaj Vasiljevič Gogol/Ivan Krejčí
18:30 - 20:15
Mimo předplatitelskou skupinu
15St
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
18:30 - 21:10
Sst
16Čt
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
11:00 - 13:40
D1
17
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
18:30 - 20:35
Derniéra
18So
19Ne
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
18:30 - 20:55
BNe
20Po
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 21:00
BPo
21Út
Ladislav Klíma/Ivan Krejčí
18:30 - 21:45
Mimo předplatitelskou skupinu
22St
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:05
Zadané představení
23Čt
William Shakespeare/Ivan Krejčí
18:30 - 21:10
Mimo předplatitelskou skupinu
24
25So
26Ne
27Po
28Út
Werner Schwab/Janusz Klimsza
18:30 - 20:25
AÚt
29St
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
14:30 - 16:05
Festival OSTRAVAR - pro festivalové hosty
30Čt
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
15:45 - 18:10
Festival OSTRAVAR - pro festivalové hosty
1
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
15:30 - 18:00
Festival OSTRAVAR - pro festivalové hosty
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
15:30 - 17:50
Festival OSTRAVAR - pro festivalové hosty
19:00 - 20:30
300 / 330 Kč - Evangelický kostel v Ostravě na Českobratrské ul.
2So
3Ne
4Po
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
18:30 - 21:10
Mimo předplatitelskou skupinu
5Út
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
10:00 - 11:35
Pro školy
6St
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:05
Mimo předplatitelskou skupinu
7Čt
Nikolaj Koljada/Janka Ryšánek Schmiedtová
18:30 - 19:35
Zadané představení
8
Werner Schwab/Janusz Klimsza
18:30 - 20:25
APá
9So
10Ne
Ladislav Klíma/Ivan Krejčí
17:00 - 20:15
Mimo předplatitelskou skupinu
11Po
12Út
Henrik Ibsen/David Šiktanc
18:30 - 20:55
AÚt
13St
Nikolaj Koljada/Janka Ryšánek Schmiedtová
18:30 - 19:35
Zadané představení
14Čt
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
18:30 - 20:55
BČt 2
15
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:50
BPá 2
16So
17Ne
18Po
Werner Schwab/Janusz Klimsza
18:30 - 20:25
Derniéra
19Út
Nikolaj Vasiljevič Gogol/Ivan Krejčí
18:30 - 20:15
ABENDKL
20St
William Shakespeare/Ivan Krejčí
18:30 - 21:10
Mimo předplatitelskou skupinu
21Čt
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:05
zadané představení
22
Urs Widmer/Grzegorz Kempinsky
18:30 - 20:35
Derniéra
1Po
2Út
3St
4Čt
5
6So
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:20
PREMIÉRA
7Ne
8Po
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:20
BPo
9Út
10St
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:50
BSt
11Čt
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:20
BČt
12
Nikolaj Koljada/Janka Ryšánek Schmiedtová
18:30 - 19:35
APá
13So
14Ne
15Po
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:05
Mimo předplatitelskou skupinu
16Út
17:00 - 18:00
VERNISÁŽ VÝSTAVY
Ladislav Klíma/Ivan Krejčí
18:30 - 21:45
Mimo předplatitelskou skupinu
17St
Henrik Ibsen/David Šiktanc
18:30 - 20:55
NSt
18Čt
William Shakespeare/Ivan Krejčí
18:30 - 21:10
Mimo předplatitelskou skupinu
19
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
18:30 - 20:55
BPá
20So
21Ne
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:20
BNe
22Po
23Út
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
18:30 - 21:10
Mimo předplatitelskou skupinu
24St
Nikolaj Vasiljevič Gogol/Ivan Krejčí
10:00 - 11:45
Pro školy
25Čt
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
11:00 - 13:20
D1
26
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
19:00 - 20:35
festivalové představení - 18. GRAND Festival smíchu, Východočeské divadlo Pardubice
27So
28Ne
29Po
30Út
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:05
AÚt
31St
Nikolaj Koljada/Janka Ryšánek Schmiedtová
18:30 - 19:35
Mimo předplatitelskou skupinu
1Čt
2
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:20
BPá 2
3So
4Ne
Ladislav Klíma/Ivan Krejčí
18:30 - 21:45
NNe
5Po
6Út
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:05
Mimo předplatitelskou skupinu
7St
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
19:00 - 20:35
zájezdové představení - Nová scéna Vlast, Frýdek-Místek
8Čt
Nikolaj Vasiljevič Gogol/Ivan Krejčí
18:30 - 20:15
Mimo předplatitelskou skupinu
9
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
18:30 - 20:55
APá
10So
11Ne
12Po
Nikolaj Vasiljevič Gogol/Ivan Krejčí
10:00 - 11:45
Pro školy
13Út
Henrik Ibsen/David Šiktanc
18:30 - 20:55
Mimo předplatitelskou skupinu
14St
Nikolaj Koljada/Janka Ryšánek Schmiedtová
18:30 - 19:35
ABEND-N
15Čt
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:50
BČt 2
16
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
18:30 - 21:10
Mimo předplatitelskou skupinu
17So
18Ne
19Po
20Út
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
18:30 - 20:55
AÚt
21St
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:20
BSt
22Čt
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:50
BČt
23
William Shakespeare/Ivan Krejčí
18:30 - 21:10
Mimo předplatitelskou skupinu
24So
25Ne
26Po
William Shakespeare/Ivan Krejčí
10:00 - 12:40
Pro školy
27Út
Nikolaj Koljada/Janka Ryšánek Schmiedtová
18:30 - 19:35
Mimo předplatitelskou skupinu
28St
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:05
NSt