Lidská tragikomedie v Brně | Články

Lidská tragikomedie v Brně

5.5.2017

Inscenace hry Ladislava Klímy Lidská tragikomedie v režii Ivana Krejčího bude reprezentovat Ostravu na mezinárodním festivalu Divadelní svět Brno.

Jde o přehlídku, která vznikla ze společné iniciativy všech brněnských příspěvkových divadel a Brněnského kulturního centra. Jejím cílem je prezentace špičkové světové divadelní tvorby v konfrontaci s domácí scénou.

Mezinárodní festival Divadelní svět Brno nabízí divákům jak inscenace význačných zahraničních souborů, tak to nejzajímavější z českých divadelních scén. Žánrově pestrou přehlídku, kde vedle klasické činohry mohou diváci shlédnout i inscenace pohybového divadla či alternativní performance, doplňují četné doprovodné akce, jako jsou výstavy, workshopy, dětské dílny či koncerty.
V roce 2015 převzalo organizaci mezinárodního festivalu Divadelní svět Brno Národní divadlo Brno a stalo se tak jeho hlavním pořadatelem.

Komorní scéna Aréna zahraje Lidskou tragikomedii v rámci tohoto festivalu v sobotu 13. května 2017 od 18 hodin v Divadle Reduta.

http://www.divadelnisvet.cz/cs/program

Ostrava!!!